весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 26 лютого 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/2/26/kirovogradskim_sportsmenam_radjat.htm
Кіровоградським спортсменам радять шукати спонсорів! Нового начальника управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації представили в Кіровограді. Ним став Сергій Колодяжний, який до цього працював у аналогічному відділі Кіровоградської міської ради, - повідомляє канал "Кіровоград".

Відзначимо, що управління фізичної культури та спорту було відроджене нещодавно. До цього, воно входило у структуру управління сім'ї, молоді та спорту, яке очолював Анатолій Абрамов.

Такий розподіл керівництво області ще тоді назвало правильним. Оскільки це дасть можливість приділяти більшу увагу як молодіжній політиці, так і розвитку фізичного руху в області.

Під час своєї першої зустрічі з пресою, новий начальник управління фізичної культури та спорту відзначив, що робота, попри переселення у нове приміщення та низку організаційних питань все одно кипить, попереду нові спортивні старти, і на підготовку спортсменів ніякі чинники не мають впливати.

Щодо своїх попередників, то Сергій Колодяжний відзначив їхню високу професійну роботу, про що свідчить низка здобутих спортсменами медалей у минулому році, а також гідне представлення Кіровоградщини на Олімпійських іграх, що проходили в Китаї.

Завдань же на рік нинішній також вистачає. За словами Сергія Колодяжного, виконати їх буде значно складніше, у зв'язку з браком фінансування, крім усього Міністерство сімї, молоді та спорту переклало низку матеріальних видатків на місцеві бюджети.

Всі ці чинники дали підставу виділити головний приорітет на 2009 рік – працювати більше не на розвиток, а на підтримку того що є, в першу чергу, спорту високих досягнень. Порятунком же для інших, за словами начальника управління може стати спонсорська підтримка.