весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 26 лютого 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
Кіровоградка Анна Євчак завоювала п'ять золотих медалей! Один з кращих результатів за всі часи проведення молодіжних чемпіонатів України з плавання показала кіровоградка Анна Євчак, яка завоювала сім нагород, п'ять з яких – золоті, - повідомляє канал "Кіровоград".

На міжнародному чемпіонаті країни, що проходив у Дніпродзержинську, вихованка тренерів Володимира Гуцу та Олени Євчак виступала на шістнадцяти дистанціях. На семи з них член Національної збірної увійшла до трійки призерів. Золоті медалі Анна Євчак завоювала на 100-метрівці батерфляєм, 200-метрівці комплексним плаванням та дистанціях 200, 400 і 800 метрів вільним стилем.

На 50-метрівці батерфляєм кіровоградська плавчиха здобула срібну нагороду, а на дистанції 100 метрів на спині – бронзову. Переможний почин Анни підтримала і Дар'я Дуброва, яка посіла перше місце на 400-метрівці комплексним плаванням, та фінішувала третьою на вдвічі коротшій дистанції.

Взагалі, у нинішньому році головна мета Анни Євчак та її тренерів – пройти всі етапи відбору та успішно виступити на дорослому чемпіонаті світу, який проходитиме у червні в Італії. Далі – курс на Олімпійські ігри у Лондоні, де, як вважає нещодавно призначений головний тренер Національної збірної Сергій Бондар, Анна Євчак зможе претендувати на медалі головних спортивних змагань.