весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 26 лютого 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/2/26/_dovidnika_donorskih_organizacii.htm
Довідника донорських організацій та благодійних програм! Вийшов з друку сьомий випуск «Довідника донорських організацій та благодійних програм, що підтримують діяльність ОГС в Україні» - так званий Довідник донорів.

Довідник містить інформацію про вітчизняні, закордонні донорські програми та фонди, що фінансують діяльність українських організацій громадянського суспільства (ОГС). Цього разу у виданні приділено більше уваги саме вітчизняним потенційним джерелам фінансування. Вперше з'являється інформація про програми фінансування від бізнес-компаній, що працюють в Україні. Окрім того, довідник знайомить з основами розробки проектів, методикою написання заявок на отримання гранту, правилами заповнення аплікаційних форм.

Довідник вміщує такі розділи: (1) основи розробки проектів; (2) міжнародні донорські організації, які підтримують діяльність ОГС в Україні; (3) програми Європейського Союзу, які діють в Україні; (4) інші міжнародні програми, які діють в Україні; (5) українські грантодавці; (6) державні програми підтримки українських ОГС; (7) інші програми фінансування, що діють в Україні.

Видання розраховане на широке коло працівників неурядових організацій, а також на всіх, хто цікавиться пошуком фінансування для реалізації проектів.

Довідник донорів не є комерційним проектом і видається на кошти благодійників. Один примірник довідника надається усім, хто перерахує благодійну пожертву у розмірі не менше 55 грн.

З питань отримання довідника звертайтесь до:
Контактна особа: Марія Карп'юк
Телефон/факс: (044) 574-64-11/13 тел.
Електронна адреса: karpyuk@ccc.kiev.ua

Реквізити банківського рахунку для перерахування благодійних пожертв: Одержувач: Благодiйний фонд "Творчий центр «ТЦК"
Код одержувача 35093256
п/р № 26007003472001 АТ «Індекс –банк» в м. Києві
МФО 300614. Призначення платежу: Благодійна пожертва на статутну діяльність. Без ПДВ.