весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 25 лютого 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/2/25/kril_proponuyemo_dvadcjat_profesionaliv.htm
Кріль: Пропонуємо двадцять професіоналів за одного політика! «Ротації у складі Кабінету міністрів, особливо в умовах кризи, мають бути зрозумілі для суспільства. Я ж не бачу жодної логіки, крім політичних мотивів, у тих кадрових новаціях, які пропонує Юлія Тимошенко», - так прокоментував народний депутат України, лідер Єдиного Центру Ігор Кріль інформацію про наміри БЮТ обміняти із НУНС квоту в три міністерські посади за крісло керівника Мін'юсту.

Політик зазначає, що заміну певних представників Кабміну можна зрозуміти. «Наприклад, про потребу відставки економічного блоку уряду ми почали говорити ще у липні. Така ж ситуація і з блоком, що відповідає за паливно-енергетичний комплекс: не впоралися – здавайте портфелі. Міністра соціальної політики можна критикувати за незрозумілі заяви щодо виплат пенсії – то каже, що можливі проблеми у лютому, то – перевиконали план Пенсійного Фонду. Мінтранс - за постійне збільшення тарифів на пасажирські перевезення без покращення умов поїздок, міністра регіонального розвитку - за відсутність співпраці у вертикалі «уряд-місцеві органи влади», міністра внутрішніх справ - за те, що його частіше можна побачити у ЗМІ, ніж за виконанням безпосередніх функцій», - наголошує Ігор Кріль.

«А перетворювати формування Кабміну на політичні торги за принципом «цей міністр мені подобається, а цей – ні» для країни занадто витратно, – вважає лідер Єдиного Центру. – Набагато ефективніше замінити прем'єр-міністра, бо як народ каже, риба гниє з голови. Ми пропонуємо формулу «двадцять за одну» - уряд у складі двадцяти професіоналів замість уряду політичних виконавців волі Тимошенко».

Прес-служба Єдиного Центру