весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 25 лютого 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/2/25/_vseukrayinskii_konkurs_krasi_ta.htm
Всеукраїнський конкурс краси та таланту «Степова красуня»! Регіональний благодійний фонд «Відкрита Україна» на Кіровоградщині спільно із Дирекцією міжнародного дитячого фестивалю «Світ талантів» у березні 2009 року буде проводити щорічний Всеукраїнський відкритий конкурс краси та таланту «Степова красуня». Про це сайту «весь Кіровоград» розповіла директор регіонального БФ «Відкрита Україна» Вікторія Вагжанова

За її словами, обласний фестиваль «Степова красуня» проводиться у рамках заходів по виконанню Закону України «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків», Указу Президента України від 26 липня 2005 року «Про вдосконалення роботи центральних і місцевих органів виконавчої влади щодо забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків», постанови Кабінету Міністрів України від «Про затвердження Державної цільової програми роботи з обдарованою молоддю на 2007-2010 роки» і проходить за підтримки міського голови, управління у справах сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації.

Мета цього заходу сприяння духовному та культурно-естетичному розвитку дітей та юнацтва, збереження українських національних традицій, виховання гордості та усвідомлення причетності до української нації і культурної спадщини, встановлення дружніх відносин між учасниками конкурсу з різних регіонів України. Конкурс проводиться вже декілька років поспіль, має позитивний імідж в Україні, висвітлюється в ЗМІ, в тому числі у всеукраїнських виданнях, до нього залучаються відомі діячі культури, представники влади та бізнесу. Проведення цього конкурсу дає можливість презентувати степовий край, місто Кіровоград, як привабливий, культурно-мистецький центр України!