весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 25 лютого 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/2/25/_mts_uklala_dogovir_z_nok_ukrayini.htm
МТС уклала договір з НОК України! Як стало відомо сайту «весь Кіровоград» , оператор мобільного зв'язку МТС-Україна, 100%-ва дочірня компанія ВАТ «Мобільні ТелеСистеми» (NYSE: MBT), уклала угоду з Національним олімпійським комітетом (НОК) України про співробітництво протягом 2009-2012 років.

В рамках угоди МТС-Україна надасть фінансову підтримку Національному олімпійському комітету (НОК) України підчас підготовки українських спортсменів до XXI зимових Олімпійських ігор 2010 року в Ванкувері та Ігор XXX Олімпіади 2012 року у Лондоні, а також до І Юнацьких Олімпійських ігор 2010 року у Сінгапурі та 2012 в Інсбруку.

МТС також надасть технічний спонсорський пакет – 100 мобільних телефонів з безкоштовним зв'язком на період спонсорської підтримки, а також з оплатою послуги міжнародного роумінгу під час виступу атлетів на майбутніх Олімпійських Іграх. Підчас всього строку підтримки Національного олімпійського комітету МТС-Україна також буде сприяти реалізації програм з розвитку олімпійського руху та здорового способу життя в Україні.

«Історія нашої роботи і дружби з Національним олімпійським комітетом України вже нараховує десятиліття. У цьому сенсі 2009 рік для нас – ювілейний. І це дуже символічно, що саме цього року ми підписуємо черговий контракт на наступні 4 Олімпіади. Не дивлячись на непросту економічну ситуацію в країні і світі, є стабільні цінності, стабільні партнерські взаємини, на які не впливають жодні зовнішні чинники. І я радий, що партнерство МТС і НОК України має саме такий – стабільний і стійкий характер», – відмітив генеральний директор МТС-Україна Андрій Дубовсков.

«Дуже приємно, що в такий непростий час один із лідерів мобільного зв'язку нашої країни – компанія МТС – виявила бажання продовжити співпрацювати з нами й надалі», – говорить президент НОК України Сергій Бубка. «Успішний виступ українців у Пекіні вже став історією. Попереду – зимові Олімпійські ігри у Ванкувері, літня Олімпіада в Лондоні, а також Юнацькі Олімпійські ігри – літні у 2010 році прийматиме Сінгапур, а зимові 2012 року – Інсбрук. З огляду на те, що 2009 рік є основним етапом у завоюванні олімпійських ліцензій на Ванкувер, сьогоднішня подія набуває особливого значення і є стратегічно важливою для олімпійського руху нашої країни», – додав президент НОК.