весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 24 лютого 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/2/24/mocnii_poprosiv_puzakova_piti_v.htm
Моцний попросив Пузакова піти в телевізор. 23-го лютого голова обласної державної адміністрації Василь Моцний провів чергову щопонеділкову апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів, під час якої розглянуто одне з актуальних для області питань – стан розрахунків теплопостачальними підприємствами за спожиті енергоносії. Про це повідомляє офіційний веб-сайт облдержадміністрації.

Як зазначив голова облдержадміністрації, у зв'язку із низьким рівнем оплати за спожиті енергоносії та не підписанням деякими теплопостачальними підприємствами відповідних угод з ДК «Газ України», існує постійна загроза відключення цих підприємств від газопостачання і залишення споживачів без тепла.

Детальніше ситуацію про стан розрахунків за енергоносії в області проаналізував перший заступник начальника головного управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації Микола Вєщєв. За його словами, з початку нинішнього опалювального сезону підприємствами теплоенергетики області спожито 65,6 млн.куб.м природного газу на загальну суму 74,8 млн. грн. Оплачено лише 34,4 млн.грн., або 46%. Тобто станом на 19 лютого 2009 року заборгованість теплопостачальних підприємств за спожитий газ складає 40,3 млн.грн.

Також губернатор доручив управлінню у справах преси та інформації облдержадміністрації посприяти в організації запису програм за участі Кіровоградського міського голови Володимира Пузакова із зверненням до мешканців міста терміново погасити борги за комунальні послуги.