весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 24 лютого 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/2/24/do_veteraniv_u_gospital_zavitala.htm
До ветеранів у госпіталь завітала обласна влада! Привітання з Днем захисника Вітчизни отримали вчора і ті, хто має безпосереднє відношення до захисту та післявоєнної відбудови нашої Батьківщини. Представники обласної влади словами вдячності та подарунками поздоровили пацієнтів обласного госпіталю для інвалідів Вітчизняної війни, - повідомляє канал "Кіровоград".

Обласний госпіталь для інвалідів Вітчизняної війни розрахований на 210 осіб. Сьогодні він переповнений - тут лікується 246 чоловік. Для ветеранів це можливість не лише підлікуватися, а й поспілкуватися з однолітками. До речі, цей госпіталь вважається одним з кращих в Україні.

Спілкуючись з головою облдержадміністрації Василем Моцним та головою обласної ради Миколою Сухомлином ветерани дякували за хороші умови перебування в закладі, за харчування, за належну увагу з боку медперсоналу. А ще за реалізацію низки соціальних програм, що всебічно покращують їхнє життя.

Поділилися ветерани і своїми спогадами та почуттями, що переповнюють їх у цей святковий день. Адже ранок почався з теплих привітань від медичних працівників.

Миколі Несторовичу 84 роки. У роки Великої Вітчизняної війни він воював на Білоруському фронті. Має чимало нагород, та найціннішою вважає «За відвагу». У госпіталі лікується майже кожен рік. Радить труднощі долати з почуттям гумору, а понад усе цінувати життя. Взагалі ж, проблемами у цей день ветерани не переймалися, просили лише у обласної влади подбати, аби молодь не забувала історії та тих, хто боровся за мир і спокій.