весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 21 лютого 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/2/21/velikodnii_blagodiinii_aukcion.htm
Великодній благодійний аукціон! Художня галерея Андрія Кадигроба та медіа-група «весь Кіровоград» за підтримки обласного художнього музею проводять до Великодня перший у Кіровограді благодійний аукціон – продаж картин, безоплатно наданих кіровоградськими художниками з метою збору коштів для дитячого будинку «Наш дім»

Аукціон відбудеться напередодні цьогорічного Великодня та збере докупи цінителів художнього мистецтва, меценатів, кіровоградських художників, політиків, підприємців, громадських діячів та журналістів.

За два тижня до дати проведення аукціону у Художній галереї Андрія Кадигроба (адреса: вул. Шевченка, 17) будуть виставлені на огляд лоти аукціону. Також лоти аукціону та інформацію про художників-учасників акції буде надруковано у кіровоградському глянцевому журналі «Ланруж» (у березні та квітні), що його видає медіа-група «весь Кіровоград».

Кошти, зібрані під час аукціону, будуть направлені на розрахунковий рахунок дитячого будинку «Наш дім», що діє у Кіровограді та є першим в Україні дитячим будинком альтернативного типу. Там проживає біля півтора десятка дітей-сиріт, які потребують уваги та піклування з боку суспільства, з боку небайдужих кіровоградців. Саме таких буде запрошено до участі в аукціоні! Картини, не продані під час аукціону, будуть повернуті художникам-авторам.

На сьогоднішній день свої картини для аукціону погодилися надати Андрій Кадигроб, Андрій Ліпатов, Сергій Шаповалов, Анатолій Кімнатний, Олександр Демиденко та інші кіровоградські художники. Сприятиме у проведенні акції і обласний художній музей (директор – Тетяна Ткаченко). Деталі акції можна дізнатися, зателефонувавши директор галереї Андрію Кадигробу (тел.: 8-050-102-48-99) або Вікторії Талашкевич, президенту медіа-групи «весь Кіровоград» (тел.: 8-068-910-4340)