весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 21 лютого 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/2/21/u_kirovogradi_rozpochato_zbir_pidpisiv.htm
У Кіровограді розпочато збір підписів за розірвання угод з перевізниками! Кіровоградська міська організація Єдиного Центру розпочала збір підписів мешканців обласного центру за розірвання угод з автоперевізниками міста, що 18 лютого фактично заблокували роботу громадського транспорту Кіровограда.

Про це повідомив керівник Кіровоградського окружного секретаріату Єдиного Центру Олег Яременко. За його словами, збір підписів відбуватиметься на центральних вулицях Кіровограда.

«Ми закликаємо городян підтримати акцію і спільно захистити наші права. Міська влада замість того, щоб відстоювати інтереси мешканців обласного центру, підтримує та сприяє протиправним діям перевізників-монополістів. Ми повинні поставити на цьому крапку!», – зазначив Яременко. Він наголосив, що збір підписів триватиме з 20 лютого по 1 березня 2009 року.

Керівник Кіровоградського окружного секретаріату Єдиного Центру додав, що наступним кроком акції буде проведення зборів міської громади. «Ми маємо намір провести збори територіальної громади Кіровограда, на яких обговорити нинішню ситуацію у галузі громадських перевезень у місті. За їх результатами Єдиний Центр підготує офіційне звернення до органів міської влади», – підсумував Олег Яременко.