весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 20 лютого 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/2/20/kirovogradska_milicija_pogrozhuye.htm
Кіровоградська міліція погрожує журналісту «пришити» справу! Оператор Кіровоградської обласної телерадіокомпанії Валерій Лебідь, якому кондуктор автобуса №274 у Кіровограді порвала журналістське посвідчення, заявляє, що міліція зволікає з розглядом цієї справи, - повідомляє Р.К.С. з посиланням на Кіровоград.proUA.com.

Журналіст Валерій Лебідь розповів «Кіровоград.proUA.com», що міліціонери Кіровського РВ УВМВС спочатку не могли визначитися, на території якого району міста було порване посвідчення. «На території якого саме району вам порвали посвідчення? А, таки Кіровського… Приходьте завтра», – сказали Лебідю у Кіровському РВ УМВС Кіровограда.

За словами журналіста, йому пригрозили, що порушать справу про дрібне хуліганство з його боку. «Міліціонер, який не захотів називатися, сказав мені, що він опитав людей, які їхали у тому автобусі. А моє відео, на якому чітко видно, хто хуліганить у салоні, він порадив «показати у суді, куди мене приведуть за дрібне хуліганство», – розповів Валерій Лебідь.

Нагадаємо, 16 лютого кондуктор автобусу, який обслуговує маршрут №274 у Кіровограді, порвала журналістське посвідчення оператора Кіровоградської обласної телерадіокомпанії Валерія Лебедя. Ще одна пасажирка того ж автобусу (теж кондуктор за професією) вдарила в обличчя студентку Маргариту Димитрову, коли та відмовилася платити за проїзд 1,75 гривні.