весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 2 лютого 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/2/2/u_znamjanci_moloko_ye_populjarnoyu.htm
У Знам'янці молоко є популярною бізнес-темою! Знам'янський район сьогодні є лідером в області по впровадженню технології кооперації в сфері молочного виробництва серед домогосподарств, - повідомляє канал "Кіровоград".

Для мешканців чотирьох сіл Знам'янського району молоко вже стало популярною бізнес-темою, оскільки їх інтереси вдало і моторно лобіює лідер кооперативного руху в нашому регіоні Валентин Луценко.

Перша фаза реалізації розробленої ним стратегії «Молочного прориву» - в стадії завершення, причому результати її для цього району дорівнюють революційному перевороту: ціни на молочну сировину для селян тепер на рівні можливого максимуму, пункти прийому цього товару від населення ростуть, як гриби, десятки щасливців отримали племінну худобу для вирощування просто у дарунок, зрештою, народні маси активно залучаються до тренінгів, на яких від науково підкованих фахівців навчаються всім тонкощам догляду за тваринами - коротше кажучи, процес пішов, вразивши своїми масштабами і обласну владу, і громадськість.

До речі, керівництво ОДА не просто включилось в програму, ініційовану паном Луценком, воно стало партнером і співорганізатором проекту, тиражуючи досвід знам'янчан для всіх інших районів Кіровоградщини.

У найближчій перспективі під прапором кооперації розгорнеться друга фаза: створення модулів з переробки молочних продуктів: від сировини і до пакетів з молоком та сметаною, причому продукти за такої моделі будуть мати повноцінну якість та непогану рентабельність. Фінансування цього проекту знову спільне: нашої держави та міжнародних фондів з підтримки підприємництва.

Докладнішу інформацію про все, що пов'язано з реаліями кооперативного руху в нашій області ви можете дізнатись з найближчих випусків програми»НЕП» в ефірі телеканалу «Кіровоград»