весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 2 лютого 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/2/2/u_novomirgorodi_znovu_konservuvatimut.htm
У Новомиргороді знову консервуватимуть овочі! Завод товариства з обмеженою відповідальністю «Культурний гриб», спеціалізуватиметься на виробництві не тільки грибної консервації. Він розширює асортимент продукції. Серед звичних помідорів, баклажанів та капусти, підприємство випускатиме універсальну заправку для борщу, яка розрахована на людей, що цінують час, - повідомляє канал "Кіровоград".

Після довготривалого простою, Новомиргородський консервний завод запрацював два роки тому. Нові власники, товариство з обмеженою відповідальністю «Культурний гриб», профіль підприємства не змінювали. Обладнання модернізували і почали консервувати гриби, вирощені у промислових умовах. Сьогодні асортимент продукції – налічує чотирнадцять видів грибної закрутки. Серед них як добре знайомі: опеньки, шампіньйони, маслюки, так і екзотичні. Наприклад: китайські шиітаке.

Усі гриби, - говорить Віталій Малахатько, - екологічно чисті. У рецептурі приготування немає шкідливих для людського організму добавок, лише спеції та сіль. Такими ж будуть і овочі. Спільно із замовником розроблено декілька рецептур. Вони вже пройшли сертифікацію і з наступного місяця будуть запущені у виробництво.

Більшість сировини завод купуватиме у південних областях України. Однак прийматимуть надлишки городини і у місцевих овочівників. У них купуватимуть також кріп, цибулю та хрін. Консервуватимуть на заводі капусту, помідори, огірки, баклажани та борщовий концентрат. Виробник сподівається, що остання страва стане популярною серед людей, які цінують час.

Діяльністю підприємства місцева влада задоволена. Адже це надходження до місцевого бюджету, стабільна зарплатня і повний соціальний пакет для працівників та ще й підтримка місцевих овочівників.