весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 2 лютого 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/2/2/poshta_vipustila_v_obig_konverti.htm
Пошта випустила в обіг конверти із символікою Кіровоградщини! З нагоди 70-річчя Кіровоградської області відбулося святкове спецпогашення немаркованих конвертів, які випустила в обіг «Укрпошта» із зображенням символіки регіону, - повідомляє канал "Кіровоград".

Немарковані конверти, на яких зображений герб Кіровоградщини, вже надійшли в продаж. Тож незабаром про ювілей області дізнаються у всіх куточках України та, можливо, і за її межами. Адже конверти, як зі спец погашенням, так і без нього, будуть дійсними для пересилання не тільки на території держави, а й за кордоном.

Однак справжню цінність, в першу чергу, для філателістів, становитиме лише невелика частина таких конвертів, які отримали іменні штемпелі. У день спецпогашення їх міг придбати кожен бажаючий всього за одну гривню 60 копійок разом з маркою. Проте з часом конверти, навіть використані, з мокрою печаткою, яка сповіщає про ювілей Кіровоградщини, стануть справжньою рідкістю, тож поштовики сподіваються, що вони зацікавлять не лише тих, хто пише листи, а й істориків, краєзнавців та колекціонерів. Адже спецпогашення відбувається виключно з приводу визначних дат та пам'ятних подій.

У цьому році Кіровоградська дирекція «Укрпошти» планує провести ще два спец погашення конвертів. Обидва заходи будуть присвячені пам'яті відомих в області та за її межами письменників.