весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 2 лютого 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
Обласний чемпіонат зі скелелазіння: ФОТО! Нещодавно на базі центру альпінізму та скелелазіння у Кіровограді пройшов обласний чемпіонат зі скелелазіння та першість дитячо-юнацької спортивної школи №1 м. Кіровограда, участь у якому взяли спортсмени з Олександрівки, Побужжя (Голованівський р-н), та господарі змагань, загалом 95 спорстменів.

Про це повідомляє кореспондент сайту "весь Кіровоград" Євген Савранський. За його інформацією у змаганнях з болдерінгу серед жінок та чоловіків весь подіум окупували господарі змагань, вихованці голови обласного центру альпінізму та скелелазіння Миколи Побережця. Серед жінок переможницею стала Марія Храмалюк, «срібло» та «бронзу» відповідно здобули Тетяна Андрущук та Тетяна Бевз. Серед чоловіків найкращий результат продемонстрував Юрій Побережець. У призову трійку також потрапили Михайло Масло, посівши друге місце та Олексій Літвінов, який був третім.