весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 2 лютого 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/2/2/kerivnictvo_tec_bye_na_spoloh.htm
Керівництво «ТЕЦ» б'є на сполох! Забезпечення частини Кіровограда теплом під загрозою – борги підприємства перед товариством «Кіровоградгаз» становлять близько десяти мільйонів гривень, пише канал "Кіровоград"

Потепління останніх днів налаштувало кіровоградців на гарний весняний настрій. Однак Ростислав Клоков, виконуючий обов'язки директора ДП «Теплоенергоцентраль» від оптимістичних прогнозів далекий. Теплопостачальне підприємство, яке він очолює, на межі банкрутства. Головна причина – нині чинний тариф на послугу не є рентабельним.

Чинний тариф на послугу теплопостачання підприємством «Теплоенергоцентраль» становить 3-ри гривні 95-ть копійок.

Всі необхідні для розгляду питання про його підвищення документи вже подані до місцевих органів влади. Поки ситуація розглядається, борги за споживання газу ростуть. В останньому листі, що надійшов 21-го лютого від товариства «Кіровоградгаз» «Теплоенергоцентраль» попереджають про повне відключення.

Не поспішають розраховуватись за тепло в своїх оселях пересічні споживачі. Борги обраховуються сотнями тисяч гривен. Тож Ростислав Клоков нагадує : попереду ще чималий термін опалювального сезону. Якщо ситуація не зміниться кіровоградці ризикують зустрічати весну у холодних домівках.

Щоправда, як не дивно, багато хто нарікає на надмірно високу температуру в своїх оселях. Мовляв, опалювальне підприємство функціонує не економно. Виконуючий обов'язки директора ДП «Теплоенергоцентраль» пояснює – є певні норми. Підприємство їх дотримується.

Ростислав Клоков говорить – вирішення проблеми з тарифом та рівнем розрахунків за тепло загальна проблема. Тому байдужими до неї не повинні залишатись ані керманичі міста, ані громада!