весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 2 лютого 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/2/2/deputati_kirovogradskoyi_miskradi.htm
Депутати Кіровоградської міськради прийняли бюджет на 2009 рік! За інформацією прес-служби міськради робота над головним фінансовим документом міста була дуже напруженою, адже державний бюджет Верховна Рада затвердила в останні дні грудня.

Відповідно до законодавства, місцеві органи влади затвердити свої бюджети повинні у двотижневий термін, однак, враховуючи те, що навіть обласна рада його порушила, затвердивши обласний бюджет лише 16 січня, Кіровоградській міській раді треба було зробити всі розрахунки дуже швидко.

Проект бюджету обговорювався і був затверджений виконкомом Кіровоградської міської ради, розглядався планово-бюджетною депутатською комісією, у процесі до нього вносилися зміни. Відразу треба зазначити, що у бюджеті на нинішній рік фінансування багатьох програм довелося урізати, оскільки через фінансову кризу розраховувати на значне збільшення доходів не доводиться.

Звичайно, багато хто залишився незадоволеним доведеними цифрами, нарікав на те, що передбачені кошти не покривають навіть найнеобхідніших витрат, але такі вже реалії сьогодення, вважають у прес-службі Кіровоградської міськради.

Прийняття головного фінансового документа міста на черговому засіданні сесії передувало бурхливе обговорення рішення виконавчого комітету про підвищення тарифів на проїзд у міських маршрутках до однієї гривні 75 копійок. Зокрема, фракція БЮТ наполягала на відміні цього рішення виконкому міської ради і пропонувала відкласти розгляд питання про підвищення плати до того часу, коли будуть остаточно визначені ціни на пально-мастильні матеріали, в тому числі на газ. Депутати від інших фракцій зазначили на це, що міський голова на момент проведення сесії тарифне рішення ще не підписав, тобто, воно не вступило ще в дію, а значить і скасовувати немає що. Урешті-решт пропозицію БЮТ все ж таки винесли на розгляд та проголосували у поіменному режимі. Але більшості голосів пропозиція не набрала.