весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 19 лютого 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/2/19/vid_krizi__u_karpati_kriza.htm
Від кризи – у Карпати! Криза, як відомо, б'є не лише по кишені, але й по нервах. Кажуть, що гарними ліками від усіляких неприємностей є подорожі!

Група працівників Кіровоградського педуніверситету нещодавно провела незабутній тиждень у туристсько-оздоровчому комплексі, що знаходиться в самому серці Карпат, у селі Біла Совиця Воловецького району Закарпатської області, - пише газета "Справедливість".

Кіровоградці побували у Львові й Ужгороді, Мукачеві і Береговому. Покаталися на лижах і поплавали у відкритому басейні з гарячою мінеральною водою. Відвідали ряд старовинних замків і милувалися карпатськими краєвидами.

До всього цього слід ще додати чудові умови проживання і харчування. І все це за помірні гроші, бо профком університету організував відпочинок без посередників, домовившись безпосередньо з базою відпочинку. Якби профкоми, райкоми і обкоми профспілок налагодили обмін корисною інформацією, то й кризу було б легше переживати. Наприклад, у Карпатах чи інших мальовничих куточках України.