весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 19 лютого 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/2/19/prokuratura_vivchaye_obgruntovanist.htm
Прокуратура вивчає обґрунтованість нового тарифу на проїзд! 18 лютого відбулося засідання виконкому Кіровоградської міської ради за участі автоперевізників, представників прокуратури, антимонопольного комітету, інспекції з якості цін, департаменту транспорту та зв'язку міської ради. Про це сайту "весь Кіровоград" повідомила прес-служба прокуратури Кіровоградської області

На засіданні було прийнято компромісне рішення ввести в обласному центрі тимчасовий тариф на проїзд у маршрутному таксі у розмірі 1 грн. 50 коп., який буде діяти до завершення судового розгляду позову прокурора міста Кіровограда направленого до окружного адміністративного суду області про скасування рішення виконкому по тарифу 1 грн.75 коп.

На даний час прокуратура міста Кіровограда вивчає обґрунтованість нового тарифу.

Окрім того, прокуратура міста Кіровограда продовжує перевірки щодо порушення перевізниками своїх зобов'язань по перевезенню пасажирів, вчинення антиконкурентних дій, порушення вимог законодавства при невиконанні протесту прокурора та стану безпечності транспортних засобів перевізників.