весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 19 лютого 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/2/19/pasazhir_pogrozhuvav_taksistovi_fizichnoyu.htm
Пасажир погрожував таксистові фізичною розправою через гроші! Співробітниками УБОЗ УМВС України в Кіровоградській області затримано учасників злочинної групи, які погрожували розправою та вимагали у водія таксі 15 тисяч гривень. Про це сайту &01"весь Кіровоград"&01 повідомив відділ зв'язків з громадськістю УМВС в Кіровоградській області.

Історію, що сталася пізнього вечора, 24-річний Олександр згадує з острахом. На одній із вулиць Кіровограда до салону таксі сів невідомий чоловік. Клієнт вказав адресу, за якою його потрібно було відвезти, а прибувши до вказаного місця, заходився шукати гроші, аби розрахуватися за проїзд. 20 гривень у кишені не виявилось, крім того, за словами пасажира, безслідно зник і гаманець, в якому начебто було більше трьох тисяч гривень. Водій та пасажир разом оглянули салон, проте нічого не знайшли.

Через кілька днів потому колишній клієнт почав вимагати у таксиста гроші, і майже з кожним днем сума так званого боргу зростала на тисячу гривень. Аби довести серйозність своїх намірів, зловмисник звернувся за допомогою до знайомих, які разом з ним погрожували потерпілому фізичною розправою та побили його.

Побоюючись за себе та свою родину, водій таксі звернувся за допомогою до міліції.

У ході оперативних заходів одного із зловмисників затримали «на гарячому» під час отримання грошей, його спільників розшукали того ж дня.

За словами потерпілого, серйозні непорозуміння між водіями та клієнтами таксі трапляються нечасто, та й у переважній більшості випадків тоді, коли пасажири перебувають у нетверезому стані. З огляду на ситуацію, комусь доводиться поступатися, і найчастіше це роблять водії, бо від якості обслуговування залежить кількість клієнтів, а значить і сума зароблених на утримання родини грошей...

За даним фактом порушено кримінальну справу, проводиться слідство.