весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 19 лютого 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/2/19/kirovogradska_miska_rada_dala.htm
Кіровоградська міська рада дала міністру Луценку строк! На сьогоднішнє засідання Кіровоградської міської ради було винесено питання повернення у міську комунальну власність приміщення по вулиці Жовтневої революції, в якому зараз знаходиться міський відділ внутрішніх справ. Як вже повідомляв раніше сайт «весь Кіровоград» , міністр внутрішніх справ Юрій Луценко підписав наказ про реорганізацію міського відділу міліції, що фактично означає його ліквідацію.

В процесі обговорення цього питання всі виступаючі депутати наголосили на неприпустимості такого рішення в тяжкі для країни період, коли лише за останні місяці злочинність майже по всім напрямкам зросла на 7-10%.

Сесія міської ради прийняла рішення, в якому звернулася до міністра внутрішніх справ з проханням, в тижневий термін, переглянути свій наказ про реорганізацію міського відділу міліції. В іншому разі депутати приймуть рішення про повернення у комунальну власність приміщення в якому зараз знаходиться міський відділ міліції.

Також депутати висловили пропозицію, щодо тих структур в які можна розмістити в поверненій будівлі. Так голова фракції «Наша Україна» Олександр Дануца нагадав, що Пенсійний фонд вже тривалий час звертається до міської влади з проханням виділити адекватне приміщення для розміщення Кіровоградського міського пенсійного фонду, який зараз фактично орендує приміщення у приватної структури та розміщується на верхніх поверхах, що значно ускладнює доступ до відповідних кабінетів літніх людей та людей з обмеженими фізичними можливостями. Ще одну пропозицію висловив депутат від партії регіонів Григорій Дрок, який запропонував так само в цьому приміщенні розмістити обласний адміністративний суд, який на сьогоднішній день немає відповідного приміщення.