весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 18 лютого 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/2/18/z_zavtrashnogo_dnja_proyizd_v_kirovogradskih.htm
З завтрашнього дня проїзд в кіровоградських маршрутках 1,50 грн.! Як сайт «весь Кіровоград» , повідомляв раніше сьогодні, 18 лютого, відбулося позачергове засідання Кіровоградського міського виконавчого комітету. Воно було викликане ситуацією, що склалася з перевезеннями в режимі маршрутних таксі в місті Кіровограді.

Нагадаємо, що 27 січня Кіровоградський виконком прийняв рішення про підвищення плати за проїзд в маршрутних таксі з 1,25 грн. до 1,75 грн. це викликало великий суспільний резонанс в міста. Кілька інстанцій, зокрема Кіровоградське відділення антимонопольного комітету та Державна інспекція з контролю за цінами в Кіровоградській області, назвали це підвищення не обґрунтованим, а прокурор міста Кіровограда Олександр Бабіков вніс протест на дане рішення до міської ради та подав позов до суду.

Таким чином незважаючи на те, що на сесії Кіровоградської міської ради двічі не вистачило голосів для відміни цього рішення воно все ж було заблоковано. Через це сьогодні перевізники оголосили страйк і значна частина маршруток не виїхала на маршрути і тисячам кіровоградців довелося пішки діставатись до місця призначення.

З огляду на вище вказані обставини міський голова Володимир Пузаков зібрав сьогодні, о 13 годині, позачергове засідання міського виконавчого комітету, на якому члени виконкому переглянули своє попереднє рішення і одноголосно встановили плату за проїзд на рівні 1,50 грн. Проте, як повідомили нам джерела з міськвиконкому, представники перевізників, ще вчора ввечері на нараді у міського голови погоджувались на таке рішення, проте сьогодні зранку змінили свою точку зору і все ж розпочали страйк.