весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 18 лютого 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/2/18/prezentacija_novoyi_knigi_virshiv_sergija.htm
Презентація нової книги віршів Сергія Жадана «Ефіопія»! Як стало відомо сайту "весь Кіровоград" , 19 лютого о 18.00 київська книгарня «Є» та видавництво «Фоліо» запрошують всіх шанувальників творчості Сергія Жадана на презентацію нової книги віршів Сергія Жадана «Ефіопія».

Цілісні та водночас тектонічні назви поетичних книжок Сергія Жадана – «Цитатник», «Марадона», а нині й «Ефіопія» – це усиновлені герої нашого часу, мандрівці та халепники, повні історій як з репутаціями, так і без.

Тож, хто знає як Вам буде у цій східноафриканській назві, серед плоскогір'їв рядків та плантацій історій, чи вистукуватимуть слова під колесами ефіопськлої залізниці з єдиним маршрутом Аддіс-Абеба – Джибуті, чи вчуватиметься у цьому всьому зелено-жовто-червона дружба? Метафоричні відповіді та прості відкриття не за горами, принаймні, за Ефіопським надгір'ям, трьома днями та глибокими долинами читаних текстів.

Адже «Ефіопія» – це книга про маршрути, якими рухаються кур'єри, приносячи добрі новини й поєднуючи між собою громади відступників, грабіжників та репатріантів. Вірші та есеї, вміщені в книзі, є збіркою переказів про життя та небезпечні пригоди видатних мандрівників, державних злочинців, церковних діячів, духовних лідерів, кримінальних авторитетів, нелегальних емігрантів, членів спілки письменників та інших неврівноважених осіб. На основі реальних подій.

Адреса книгарні «Є»: м. Київ, вул. Лисенка, 3 (ст. м. «Золоті Ворота»).
Запрошуємо всіх зацікавлених журналістів. Акредитація обов'язкова.

Контактна особа: Оксана Щур
тел. 8 066 174 11 95