весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 18 лютого 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/2/18/prezentacija_doslidzhennja_pro_stan.htm
Презентація дослідження про стан корупції у сфері вищої освіти! Завтра, 19 лютого, у Кіровограді проект «Сприяння активній участі громадян у протидії корупції в Україна» «Гідна Україна» спільно із Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС) проведе прес-конференцію для представлення результатів загальнонаціонального дослідження «Стан корупції у сфері вищої освіти».

Прес-конференція проходитиме у приміщенні Кіровоградського прес-клубу реформ за адресою: вул. Островського, 2, корпус 2 (другий поверх, кім. 8 і розпочнеться о 10.00 )

Дослідження носить моніторинговий характер і проводилось за ініціативи проекту «Гідна Україна» за результатами вступної кампанії 2007 та 2008 років. Дослідження мало на меті оцінити зміни у сприйнятті та досвіді корупції в системі доступу до вищої освіти, які відбулися після впровадження зовнішнього незалежного оцінювання знань.

Серед запрошених: представники проекту «Гідна Україна», Київського міжнародного інституту соціології (КМІС), Міністерства освіти та науки України, Українського центру оцінювання якості освіти, неурядових організацій та зацікавлені журналісти.

З питань реєстрації та участі у заході звертайтесь
за тел.: (0522) 32-05-31, контактна особа: Анна Горобцова, менеджер з питань комунікації та медіа Кіровоградського прес-клубу.

Замовником дослідження є проект «Сприяння активній участі громадян у протидії корупції в Україні «Гідна Україна», який реалізує компанія MSI за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (АМР США) в рамках Порогової програми Корпорації «Виклики тисячоліття» (МСС).