весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 18 лютого 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/2/18/novi_podatki__novi_pravila_16.htm
Нові податки - нові правила! 16 лютого 2009 року набрав чинність наказ Держмитслужби України від 24.12.2008 №1455 «Про внесення змін до наказу Держмитслужби України від 12.01.2006 №5». Цим наказом викладається в новій редакції порядок справляння податків і зборів (обов'язкових платежів) при митному оформленні товарів і предметів, що переміщуються громадянами через митний кордон України, - повідомляє прес-служба Кіровоградської митниці.

При митному оформленні товарів, що ввозяться громадянами в супроводжувано-му багажі (за умови усного декларування), пересилаються в несупроводжуваному багажі та надходять на адресу громадян у міжнародних поштових відправленнях, сумарна митна вартість яких не перевищує 200 євро, а загальна вага не перевищує 50 кг, податки та збори не нараховуються.

Якщо сумарна митна вартість товарів не перевищує 1000 євро, та/або загальна ва-га яких не перевищує 100 кг, за уніфікованою митною квитанцією МД-1 (оглядо-вим розписом М-15) нараховуються ввізне мито за ставкою в розмірі 20 відсотків митної вартості товарів, податок на додану вартість, акцизний збір і плата за митне оформлення у випадках і за ставками, установленими законодавством.

Якщо сумарна митна вартість товарів перевищує 1000 євро та/або загальна вага яких перевищує 100 кг, за ВМД нараховуються ввізне мито за повними ставками Митного тарифу України, податок на додану вартість, акцизний збір і плата за митне оформлення у випадках і за ставками, установленими законодавством.

Товари, що надходять на адресу громадян у вантажних відправленнях і міжнародних експрес-відправленнях, сумарна митна вартість яких не перевищує 1000 євро та загальна вага не перевищує 100 кг, обкладаються ввізним митом за повними ставками Митного тарифу України, податком на додану вартість і в установлених законодавством випадках акцизним збором.

Сумарна митна вартість, заявлена громадянином або визначена митним органом, визначається шляхом складення митної вартості всіх товарів, які ввозяться громадянином або містяться в міжнародних поштових відправленнях.