весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 18 лютого 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/2/18/na_kirovogradshini_malo_ribi_i_bagato.htm
На Кіровоградщині мало риби і багато олії! У січні 2009р. обсяги виробленої промислової продукції зменшилися порівняно з січнем 2008р. на 43,1%. Зниження виробництва продукції одержано майже за всіма основними видами діяльності переробної промисловості, крім хімічної та нафтохімічної промисловості, виробництва харчових продуктів та напоїв, - повідомляє головне управління статистики в Кіровоградській області.

У виробництві харчових продуктів, напоїв обсяги продукції зросли на 1,7%. Приріст зафіксовано у виробництві інших харчових продуктів (на 1,1%), олії та тваринних жирів (на 29,7%), напоїв (на 48,5%). Водночас зменшилися обсяги на підприємствах з виробництва рибних продуктів (на 66,8%), молочних продуктів та морозива (на 59,2%), продуктів борошномельно-круп'яної промисловості (на 28,9%), м'яса та м'ясних продуктів (на 22,1%).

На підприємствах машинобудування у січні 2009р. зниження обсягів виробленої продукції становило 72,6%. Спостерігалось зменшення обсягів у випуску сівалок, насосів об'ємних ротаційних, насосів об'ємних поршневих зворотно-поступальних для перекачки рідин.