весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 18 лютого 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/2/18/kirovogradci_idut_na_robotu_pishki.htm
Кіровоградці йдуть на роботу пішки, перевізники бастують! Сьогодні зранку вулиці Кіровограда переповнені пішоходами, які поспішають на роботу. Перевізники стримали слово, дане ще вчора під стінами Кіровоградської міської ради, і відмовилися сьогодні перевозити пасажирів.

Водії маршрутних таксі сьогодні вийшли на роботу, однак разом із транспортом просто стоять на зупинках і перевозити кіровоградців не збираються.

Причина цієї акції – тариф. Перевізники вважають тариф у розмірі 1,75 грн. економічно- обґрунтованим, так як в країні криза, пальне та запчастини дорожчають.

Сайт "весь Кіровоград» раніше вже повідомляв, що після того, як кіровоградський виконавчий комітет затвердив новий тариф – з 1,25 грн. він був піднятий до 1,75 грн. – прокурор міста Кіровограда Олександр Бабіков вніс протест, а потім звернувся з позов до суду на дане рішення виконкому, вважаючи його незаконними. А вчора відбулася сесія Кіровоградської міської ради, на якій депутати розглядали питання тарифу. «За» відміну тарифу у розмірі 1,75 грн. проголосували лише 32 депутати, але цього недостатньо.

Про подальші кроки Кіровоградської міської ради у вирішенні цієї проблеми, сайт "весь Кіровоград" інформуватиме своїх читачів.