весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 18 лютого 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/2/18/igor_furmanov_vvazhaye_novi_tarifi.htm
Ігор Фурманов вважає нові тарифи на проїзд не обґрунтованими! Про цінову ситуацію, яка склалася на сьогодні у Кіровоградщині розповів на прес-конференції начальник державної інспекції з контролю за цінами в області Ігор Фурманов, - повідомляє канал "Кіровоград".

На сьогоднішній день на споживчому ринку області спостерігається підвищення цін тільки на молоко і масло вершкове. Наприклад, підвищення вартості хлібу залежала від двох факторів – це збільшення вартості на газ та на борошно. А взагалі темпи росту цін не перевищують загальноукраїнські, зазначає Ігор Фурманов.

Торкнувся Ігор Фурманов і двох болючих на сьогоднішній день питань, стосовно економічної обґрунтованості підвищення тарифів на воду і збільшення вартості перевезень у громадському транспорті.

Надані Кіровоградським водопровідно-каналізаційним господарством дані для перевірки, дозволило визначити деякі показники, що постійно заводять у борги дане підприємство. На сьогодні гостро постало питання про створення єдиного водного підприємства, що дозволило б встановити єдину тарифну сітку та підвищити якість послуг.

На відміну від тарифів на воду, нові тарифи на проїзд у громадському транспорті є не обґрунтованими, принаймні саме так вважає начальник державної інспекції з контролю за цінами.