весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 17 лютого 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/2/17/yurii_litvin_sogodni_spasinnja_agrariyiv.htm
Юрій Литвин: сьогодні спасіння аграріїв в їхніх руках! Про ситуацію на Кіровоградщині, зокрема у сфері сільського господарства, говорили учасники ток-шоу «Коло питань», що його у Кіровоградському прес-клубі реформ, – із трансляцією на всю країну, – провело у п'ятницю 13-го лютого радіо «Ера».

На запитання Сергія Сулими , журналіста радіо Ера-ФМ чи допоможе держава селянам зібрати врожай, присутній на ток-шоу Юрій Литвин , народний депутат України від фракції Блоку Литвина зазначив: «Для сільських господарств повинна бути стабільна і надійна державна програма. Ми страждаємо від великих врожаїв, і від природнокліматичних катаклізмів. Розуміючи ту ситуацію, яка склалася на сьогоднішній день в державі, зважаючи на фінансові проблеми та світову кризу, а також зменшення видаткової частини на розвиток сільського господарства можу сказати, що сьогоднішнє спасіння аграріїв в їхніх руках . Держава приклала максимум зусиль, щоб допомогти селянам. На сьогоднішній день постанова Уряду це забезпечення аграріїв, пальним, бензином, але це не все що потрібно селянам, слід дати можливість аграріям реалізовувати свою продукцію, щоб мати фінансовий ресурс. І мати стимул працювати на землі в подальшому».

ДОВІДКА : Ток-шоу «Коло питань» відбулося у Кіровограді 13-го лютого з ініціативи радіо «Ера-ФМ» у співпраці із радіо «BBC».