весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 17 лютого 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/2/17/vchora_vtopilisja_dvoye_cholovikiv.htm
Вчора втопилися двоє чоловіків! Вчора, 16 лютого, у Кіровограді, по вул. Васнєцова у річці Біянка внаслідок необережного поводження на воді втопився 69-річний чоловік. Особовим складом пожежно-рятувальної частини №5 м.Кіровограда тіло загиблого вилучено з водойми. Така ж доля спіткала і 61-річного пенсіонера із села Ганнинське Кіровоградського району. Його тіло із ставка діставали місцеві жителі.

Про це сайту "весь Кіровоград" повідомила прес-служба ГУМНС України в Кіровоградській області. За інформацією прес-служби з 9.00 16 лютого по 9.00 17 лютого 2009 р. надзвичайних ситуацій державного, регіонального, місцевого та об'єктового рівня не виникало.

Місце і коротка характеристика надзвичайних подій:

16.02.2009 м.Кіровоград, Кіровський район, вул. Кропивницького: внаслідок необережного поводження з вогнем під час куріння невстановленої особи виникла пожежа 1,5 кв м старих домашніх речей на балконі квартири 9-поверхового житлового будинку.

16.02.2009 м.Кіровоград, Ленінський район, вул. Кірова: підрозділом пожежно-рятувальної служби міста надано допомогу по відкриванню дверей квартири.