весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 17 лютого 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/2/17/testuvannja_golovne_ne_prospati.htm
Тестування: головне не проспати і мати при собі документи! Новинка 2009 навчального року – результати незалежного оцінювання будуть рахуватися, як результати державної підсумкової атестації. Але виключно у випадку співпадання предметів. Про це "весь Кіровоград" , повідомила Лариса Костенко, начальник управління освіти Кіровоградської міської ради, на сьогоднішній прес-конференції у Кіровоградській міській раді .

Також, за словами, пані Костенко, планується, що результати тестувань будуть оголошені до 22 червня і до 27 червня надіслані безпосередньо випускникам. До речі, результати тестів можна буде оскаржити. Для окремих категорій, я к і в минулому році, відбудеться додаткова сесія.

Оскільки цього року випускники навчатимуться до 1 травня, а далі, потягом місяця, йтимуть безкоштовні консультації у школах, то останні дзвоники відбудуться 29-30 травня. А випускні бали відбуватимуться вже після 23 червня.

Лариса Костенко також відмітила, що на зовнішнє незалежне тестування учні не мають права запізнюватися, бо в такому випадку вони не будуть допущені. Кожен з випускників повинен мати при собі посвідчення особи: паспорт громадянина України, свідоцтво про народження чи довідку з закладу, що посвідчує особу дитини.