весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 17 лютого 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/2/17/na_kirovogradshini_vidkrili_novii.htm
На Кіровоградщині відкрили новий дитячий садок! Учора, 16 лютого, збулася десятирічна мрія жителів села Вишняківка Кіровоградського району. Тепер маленькі мешканці цього невеликого населеного пункту зможуть відвідувати новостворений дитячий садочок «Вишенька». На відкритті дошкільного закладу побували і наші кореспонденти, пише Канал "Кіровоград" .

Старий дитячий садочок у Вишняківці був зруйнований десять років тому, коли в селі розпався колгосп – розповідає голова сільської ради Віктор Шевченко. Можливості збудувати новий заклад не було. Тож вирішили діяти по-іншому: викупили один із житлових будинків і розпочали його реконструкцію. На облаштування новобудови виділили 40 тисяч гривень із сільського бюджету, 60 – із районного, плюс ще спонсорська допомога. Сьогодні дошкільний заклад облаштований нічим не гірше міських садочків – хвалиться Віктор Шевченко.

Розрахований садочок на 12-15 дітей, віком від 3 до 6-ти років Саме приміщення невелике. Тут розміщена спальня, ігрова кімната, ванна, їдальня та затишна роздягальня. Для 10 маленьких жителів Вишняківка тут є все необхідне. Ще й гості приїхали на свято не з порожніми руками. Сьогодні дитячий садочок поповнився телевізором, холодильником та багатьма іншими побутовими приладами.

Працюватиме садочок з восьмої до сімнадцятої години. А це дозволить багатьом мамам влаштуватися на роботу. Та й діти отримуватимуть знання від кваліфікованих педагогів – радіють батьки.

Продовжились урочистості концертом у школі, де вихованці новоствореного дитячого закладу представили себе громаді.