весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 17 лютого 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/2/17/kozhne_pidpriyemstvo_kirovogradshini.htm
Кожне підприємство Кіровоградщини детально вивчатиметься! Жорсткий контроль ситуації по кожній сфері господарювання та аналіз діяльності кожного підприємства з боку відповідних структур та управлінь як районного так і обласного масштабу – таке завдання на вчорашній апаратній нараді поставив голова обласної державної адміністрації Василь Моцний, - повідомляє канал "Кіровоград".

Сьогоднішня соціально-економічна ситуація області вимагає інших, більш жорстких підходів та оперативних дій з боку влади. В умовах зменшень обсягів фінансування та нестабільної роботи підприємств, необхідно ретельніше контролювати їх роботу та виконання соціальних гарантій перед мешканцями області. Це означає, що відбуватиметься детальніше вивчення можливостей кожного підприємства області.

Доручення детально вивчити ситуацію, знайти нові можливості та взяти їх під жорсткий контроль сьогодні отримали усі керівники структурних управлінь області. Це стосується усіх галузей народного господарства.

Передбачається, що вже у другій половині тижня розпочнуться зустрічі та співбесіди з керівниками районів та підприємств, з якими і відпрацьовуватимуть та аналізуватимуть ситуації на місцях.

Василь Моцний зауважив, що поставлені завдання вимагають від кожного посадовця оперативних дій, причому відразу після закінчення наради, яка цього разу тривала не більше ніж півгодини.