весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 17 лютого 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/2/17/kirovogradski_uchni_obirayut_matematiku.htm
Кіровоградські учні обирають математику та історію України! Третього березня закінчується реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. Про це "весь Кіровоград" , повідомила Лариса Костенко, начальник управління освіти Кіровоградської міської ради, на сьогоднішній прес-конференції у міськвиконкомі.

А розпочалася реєстрація ще 1 грудня і на сьогоднішній день вже 80% випускників-одинадцятикласників заявили про своє бажання взяти участь у тестуванні.

«Цього року випускники можуть вибирати 5 із 7 предметів, українська мова та література при цьому є обов'язковими, - повідомила Лариса Костенко. – Наразі відомо, що більше 50% учнів обрали для незалежного оцінювання математику та історію України».

За словами Лариси Костенко, відбулися зміни і в організації навчального процесу. Нинішні випускники навчатимуться до 1 травня, а вже з 6 травня розпочнеться тестування, першою стане історія України, останньою, 5 червня – хімія.

Наразі управління освіти Кіровоградської міської ради подало пропозиції щодо розміщення пунктів тестування на базі 8 навчальних закладів міста. Цей список уточнюється і затверджується. А з часом кожен учень отримає запрошення на тестування, де і буде вказана адреса того чи іншого пункту.