весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 17 лютого 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/2/17/deputati_znov_ne_progolosuvali.htm
Депутати знов не проголосували за відміну тарифу 1,75 грн.! Сьогодні, 17 лютого, відбулось засідання сесії Кіровоградської міської ради. Одне з питань, яке розглядали депутати, стосується тарифу на проїзд у кіровоградських маршрутних таксі. Як вже повідомляв раніше сайт «весь Кіровоград» , з 11 лютого, згідно попереднього рішення кіровоградського виконавчого комітету, тариф на проїзд був піднятий з 1,25 грн. до 1,75 грн.

Однак, прокурор міста Кіровограда Олександр Бабіков вніс протест на дане рішення виконкому, а потім подав позов до суду і закликав кіровоградців не платити 1,75 грн., так як рішення виконавчого комітету є незаконним. Тож, до сьогодні питання залишалося невирішеним.

Водії маршрутних таксі нині беруть з пасажирів 1,75 грн., деякі 1,25 грн. Однак самі перевізники стверджують, що навіть тариф у розмірі 1,75 грн. є недостатнім.

На даний момент, відомі вже кілька випадків спорів водіїв з пасажирами та навіть є скарги мешканців Кіровограда на застосування фізичної сили під час таких конфліктів.

Як повідомив кореспондент сайту «весь Кіровоград» щойно на сесії депутатам знову не вистачило голосів, щоб відмінити рішення кіровоградського виконавчого комітету на підняття тарифу за проїзд у маршрутних таксі з 1,25 грн. до 1,75 грн. «За» відміну такого рішення проголосували лише 32 депутати.

Такої кількості для відміни рішення недостатньо.