весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 16 лютого 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/2/16/u_maloviskivskii_likarni_vidremontovano.htm
У Маловисківській лікарні відремонтовано дитяче відділення! У Маловисківській центральній районній лікарні після капітального ремонту введено в експлуатацію приміщення дитячого відділення.Такі події для закладу вже стали традиційними – раніше тут запрацювали одне з найкращих пологових відділень в області, а також сучасна бактеріологічна лабораторія, - повідомляє канал "Кіровоград".

Ремонт дитячого відділення Маловисківської центральної районної лікарні здійснювався виключно за кошти місцевого бюджету. В районі нині діє спеціальна програма, основна мета якої – відродження медицини у населених пунктах.

Голова Маловисківської райдержадміністрації Олександр Небога – назвав подію черговим досягненням і, повідомив, хоч нинішній рік обіцяє бути складним, але деякі пункти програми з розвитку медицини вдасться виконати.

Участь у відкритті дитячого відділення взяла і виконуюча обов'язки першого заступника голови облдержадміністрації Світлана Негода. За її словами Мала Виска нині є справжнім прикладом для інших у напрямку відродження медицини у районах та селах. Нині для обласної влади – це одне з пріоритетних завдань.

Дитяче ж відділення у Маловисківській лікарні Світлана Дмитрівна назвала одним з кращих в Україні.

Для колективу ж лікарні, який брав безпосередню участь у всіх ремонтно-відновлювальних роботах, це справжня радість. Головне, кажуть, тепер те що, дитина зможе отримувати не тільки кваліфіковану допомогу лікарів, а й перебувати під час курсу лікування в наближених до європейських умовах.