весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 16 лютого 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/2/16/revenko_prezentuvav_u_kirovogradi.htm
Ревенко презентував у Кіровограді "ПЛАН ОНОВЛЕННЯ КРАЇНИ"! Сьогодні у Кіровоградському прес-клубі реформ відбулася прес-конференція голови Кіровоградської обласної організації Єдиного Центру Анатолія Ревенка. Під час спілкування із журналістами Анатолій Дмитрович презентував "План оновлення країни", підготовлений "Єдиним Центром", повідомляє сайт весь Кіровоград

За словами Анатолія Ревенка, сьогодні існує реальна небезпека економічного краху країни. Це може відкинути розвиток держави на десятки років назад. У країні набирає обертів економічна та фінансова криза, яка спричинена нездатністю уряду реагувати на кризові явища.

"Економічні проблеми доповнюються затяжною політичною кризою, яка з наближенням до президентських виборів лише посилиться. Все це ускладнюється наближенням політичних баталій – чергових виборів, які триватимуть більше ніж півтора роки", - переконаний Анатолій Дмитрович. Це і вибори Президента України, і вибори міських, сільських та селищних голів вже у березні наступного року, і вибори депутатів сільських, селищних, міських, районних та обласних рад через два роки.

Крім того, сьогодні вже очевидно, що протягом цих двох років країна змушена буде провести позачергові парламентські вибори. Важко передбачити, якою буде країна після економічної кризи та затяжних політичних баталій.

Тому, йдеться у "Плані оновлення країни", варто зупинити сповзання України у прірву. Детальніше про програму читайте тут!