весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 16 лютого 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/2/16/podatkova_kirovogradshini_posidaye.htm
Податкова Кіровоградщини посідає 13 місце в Україні! У минулому році податківцями області до зведеного бюджету держави мобілізовано майже півтора мільярда гривень. Це на тридцять відсотків більше позаминулорічних показників. Проте, результати по окремих напрямках роботи ще не задовольняють податківців, - повідомляє канал "Кіровоград".

У п'ятницю, 13 лютого, державна податкова адміністрація області провела колегію за підсумками роботи минулого року, детально проаналізувавши показники по всіх напрямках. В цілому ДПА області серед інших по виконанню завдань впевнено посідає тринадцяте місце. Голова Державної податкової адміністрації області Ігор Гербіченко зазначив, що при суттєвих досягненнях маємо підрозділи, які не забезпечили виконання завдань. Це Кіровоград, Олександрія та Мала Виска. Тому у поточному році для покращення роботи варто відшукувати нові резерви та можливості для наповнення державної скарбниці. Для цього розроблено план стратегічних заходів на 2009 рік, яким визначено пріоритети у роботі податкових органів.

Серед інших досягнень, було відзначено ефективну роботу податкової міліції. Її підрозділами у минулому році викрито 116 злочинів економічної спрямованості, левова частка яких є тяжкими та особливо тяжкими. А також 23 злочини за ухилення від сплати податків та платежів в особливо великих розмірах. Суми несплачених податків сягали двадцяти мільйонів гривень.

У результаті проведення операції «Акциз» податківцями викрито факти незаконного виготовлення та реалізації підакцизних товарів та використання підроблених марок акцизного збору. Загалом, із незаконного обігу вилучено товарно-матеріальних цінностей на суму дев'ять з половиною мільйонів та припинено діяльність дев'ятнадцяти підпільних виробництв, десять з яких незаконно виготовляли горілчані напої.