весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 16 лютого 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/2/16/pislja_priinjattja_derzhavnogo_byudzhetu.htm
Після прийняття державного бюджету настрій селян упав! Про це сказав Іван Владов, начальник головного управління агропромислового розвитку Кіровоградської ОДА, під час ток-шоу «Коло питань», що його у Кіровоградському прес-клубі реформ, – із трансляцією на всю країну, – провело у п'ятницю 13-го лютого радіо «Ера».

За інформацією сайту «весь Кіровоград», Іван Владов прогнозує спокійний початок весняно-польових робіт на Кіровоградщині, адже минулого року область зібрала рекордні урожаї зерна. «Нині непогані посіви, але після прийняття бюджету настрій селян упав – чимало програм підтримки с/г виробників немає, немає дешевого пального» - говорить Іван Владов. Звісно, він переконаний, що селяни обсіються, зберуться з силами, продадуть збіжжя минулого року по цінам, які все ж нині трохи піднялися. Але як вони збиратимуть збіжжя – це інше питання!

«Селяни навчилися вирощувати врожаї, зберігати їх, але працювати на експорт їм складно, і вирішувати це треба на державному рівні» - переконаний Іван Владов.