весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 16 лютого 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/2/16/na_kirovogradshini_27_byudzhetiv_ne.htm
На Кіровоградщині 27 бюджетів не виконали статтю по виплаті зарплат! Про це сказав Микола Ковальчук, голова постійної комісії Кіровоградської обласної ради, під час ток-шоу «Коло питань», що його у Кіровоградському прес-клубі реформ, – із трансляцією на всю країну, – провело у п'ятницю 13-го лютого радіо «Ера».

«Державний бюджет та місцеві бюджети, так само неперервні, як сімейні бюджети. Тож, оскільки 2008-ий рік був досить складний і було ручне управління багатьма макроекономічними процесами, нині ми маємо проблеми» - вважає Микола Ковальчук.

Так, у минулому році, формуючи бюджети на рік 2008-ий, Кіровоградщина мала достатні перехідні залишки, а тепер, готуючи бюджет-2009, область таких залишків не має. Нині держбюджет – це соціальний бюджет, так званий «бюджет проїдання», а не розвитку. Не закладено коштів для розвитку найрізноманітніших сфер.

«Із 439 бюджетів Кіровоградщини шість бюджетів досі не прийнято, 215 прийнято із завищеннями, а 71 – із заниженням. На сьогодні 27 бюджетів не виконали статтю #44 – це стосується виплат заробітної платні. А 17 бюджетів не можуть виконати повністю виплати по енергоносіям!» - розповів Микола Ковальчук.