весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 14 лютого 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/2/14/u_kirovogradi_porushuyetsja_zakonodavstva.htm
У Кіровограді порушується законодавства про захист конкуренції! Розпочати розгляд справи за ознаками порушення законодавства України про захист економічної конкуренції – таке рішення було прийняте на засіданні адміністративної колегії обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України, де розглядалося питання про підвищення тарифів на проїзд у кіровоградських «маршрутках».

Як повідомляє канал "Кіровоград", голова обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Олександр Корнюша розповідає, що телефони цієї організації стали просто червоними від сотень дзвінків мешканців обласного центру, обурених свавіллям (інакше складно сказати) кіровоградських перевізників.

Чергове подорожчання проїзду у маршрутних таксі – цього разу на 40 % до 1грн.75 коп. – поставило Кіровоград в один ряд з такими містами, де довжина маршруту сягає 20-25 км, а от наприклад у Миколаєві пасажири платять 1грн.50коп., у Полтаві ж взагалі – 1грн.25коп.

Тим більше що, як встановило дослідження фахівців АКУ, немає ніяких об*єктивних причин для такого стрімкого і значного зростання ціни на проїзд у маршрутних таксі. На жаль, малозрозумілою у цьому питанні залишається і позиція міської влади. За висновками експертів ОТВ АКУ, така ситуація на ринку автоперевезень Кіровограда могла виникнути завдяки анти конкурентним узгодженим діям суб*єктів господарювання. Тому адміністративна колегія постановила розпочати розгляд справи за ознаками порушення учасниками ринку перевезень пасажирів у режимі маршрутного таксі законодавства України про захист економічної конкуренції.