весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 13 лютого 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/2/13/tretinu_kirovograda_mozhut_znovu.htm
Третину Кіровограда можуть знову відключити від тепла! Сьогодні, 13 лютого, збігає термін даний губернатором Кіровоградської області Василем Моцним керівництву ТОВ «Високі енергетичні технології», яке є орендарем Кіровоградської теплоелектроцентралі для обладнання боргових питань з «Кігоровоградгазом» та ДК «Газ України».

Як сайт «весь Кіровоград» повідомляв раніше, Кіровоградська ТЕЦ немає договору з ДК «Газ України» на постачання природного газу в цьому опалювальному сезоні. Проте, від його початку вже відібрала природного газу з газових мереж на значну суму і зараз винна більше 18 мільйонів гривень. Таких грошей у підприємства немає і газовики намагалися отримати гарантії під цей борг у Кіровоградської міської ради. Натомість депутати категорично відмовилися від цього мотивуючи це тим, що це спір двох господарюючих суб'єктів.

Сайту «весь Кіровоград» з компетентних джерел відомо, що станом на вчорашній вечір переговори між представниками ДК «Газ України» та засновниками ТОВ «ВЕТ» не зрушили з місця.

Очевидно, що якщо питання не буде вирішено протягом сьогоднішнього дня, то вже ввечері або завтра вранці підприємство Кіровоградгаз може припинити подачу природного газу на кіровоградську ТЕЦ, як це вже було в минулі вихідні. Тоді в ситуацію втрутився губернатор і теплопостачання було відновлено, а керівництву ТЕЦ дали строк на вирішення цього проблемного питань до сьогоднішнього дня.

Нагадаємо, що Кіровоградська ТЕЦ опалює більше однієї третини міста Кіровограда в тому числі і центр міста.