весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 13 лютого 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/2/13/kirovogradci_proti_pidvishennja_tarifiv.htm
Кіровоградці проти підвищення тарифів на проїзд! Сьогодні, у Кіровограді відбулась акція протесту проти підвищення тарифів у маршрутному транспорті з 1,25грн. до 1,75грн. Кореспонденти сайту "весь Кіровоград" теж приєдналися до акції протесту.

Група свідомих кіровоградців: журналісти, громадські діячі, активна молодь 10 хвилин поспіль переходили дорогу по пішохідному переходу по вул. Карла Маркса (біля Кіровоградської міської ради). Таким чином виявляючи свій протест проти протиправних дій перевізників.

Адже, прокурор міста Кіровограда Олександр Бабіков подав позов до адміністративного суду, щодо скасування рішення сесії міськради «Про підвищення вартості проїзду».

В коментарі інформаційній програмі «День за днем» (Кіровоградська обласна державна телерадіокомпанія) кілька днів тому, Олександр Бабіков назвав дії кіровоградських перевізників незаконними, адже за день до підняття тарифів, ним був поданий позов до адміністративного суду, щодо скасування рішення сесії міськради «Про підвищення тарифів». І пообіцяв, що заходи щодо таких незаконних дій будуть жорсткими. Першим з них стало звернення до спеціальних державних контролюючих органів, які проводитимуть перевірки автопідприємств на факт економічних розрахунків нових тарифів.

Виходячи з цього, ставити крапку на тарифі 1.75 копійок, зарано. Прокурор же ж міста вовчі апетити автоперевізників обіцяє зіпсувати, а кіровоградцям радить відстоювати свої права і платити за проїзд за старою ціною в одну гривню 25 копійок.

Тож, сьогодні під час акції протесту у центрі Кіровограда був створений затор, що перешкоджав транспортним засобам рухатися. Водії автомобілів та маршрутних таксі на цю ситуацію реагували по-різному: одні обурювалися, бо кудись поспішали, інші повільно, але досить впевнено намагалися продовжити рух, а дехто просто спокійно чекав доки натовп розійдеться і дорога звільниться.

Навколо протестуючих зібралося чималенька кількість звичайних перехожих, які з цікавістю спостерігали за тим, що відбувається, однак участі в акції не брали. Можливо, кіровоградцям просто подобається ходити пішки або витрачати заробітну платню на проїзд, вартістю у 1,75?

Переглянути фото з флешмобу можна тут