весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 13 лютого 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/2/13/fleshmob_proti_pidvishennja_tarifiv.htm
Флешмоб проти підвищення тарифів на проїзд у Кіровограді (Відео) Сьогодні, у Кіровограді відбулася акція протесту проти підвищення тарифів на проїзд у маршрутному транспорті з 1,25 грн. до 1,75 грн.

Відео з акції дивіться тут!

Протягом двацяти хвилин поспіль група кіровоградців, - журналісти, громадські діячі, активна молодь та люди старшого віку, - переходили дорогу по пішохідному переходу по вул. Карла Маркса біля Кіровоградської міської ради, виявляючи таким чином свій протест проти підвищення тарифів та дій перевізників, які ігнорують протест прокурора міста Олександра Бабікова на введення тарифу у 1,75 грн.

Фото-звіт з акції дивіться тут!

У коментарі інформаційній програмі «День за днем» (КОДТР) кілька днів тому Олександр Бабіков назвав дії кіровоградських перевізників незаконними, адже 9-го лютого (за день до підняття тарифів), прокурор подав позов до адміністративного суду щодо скасування рішення сесії міськвиконкому про підвищення тарифів.

Тому сьогодні, під час акції протесту, у центрі Кіровограда був створений затор, що перешкоджав руху транспортних засобів. Водії автомобілів, таксі та маршрутних таксі на це реагували по-різному: одні обурювалися, інші повільно, але досить впевнено намагалися продовжити рух і фактично давили піщоходів. Представники правоохоронних органів - ДАІ, міліція - у ситуацію не втручалися: акцію проводити не перешкоджали, але й не затримували тих водіїв, які давили кіровоградців на пішохідному переході.