весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 12 лютого 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/2/12/u_kirovogradi_ogolosili_viinu_vulichnii.htm
У Кіровограді оголосили війну вуличній торгівлі самогоном! Спецінспекція Кіровоградської міської ради рішуче взялася за торгівців отрутою масового знищення, - повідомляє канал "Кіровоград" .

Грайливо-романтичний підхід до напою «Сам Жене» не має права на існування. Бо в десятках тисяч страшних історій, безпосередньо пов'язаних із вживанням самогону, немає нічого ані грайливого, ані романтичного. В деяких випадках саме слово «самогон» тотожне слову «смерть».

Алкоголю всіх сортів у магазинах – хоч залийся, однак саморобна горілка й досі небайдужа багатьом городянам. В ресторанах її подають як елітний напій, а придбана на вулиці «оковита» часто труїть людей на смерть.

Дехто скаже: чому така прискіпливість до самогону, адже від магазинної горілки - «казенки» спитися й померти нітрохи не складніше. В теорії це, може, й так. Але практика свідчить – самогон зводить у труну набагато швидше. Трапляються жахливі випадки, коли торговці самогоном свідомо додають до нього хімікати чи спиртовмісні сурогати заради «посилення ефекту» або «покращення смакових якостей».

Місцева влада Кіровограда продовжує масштабну боротьбу проти продавців самогону. Оскільки часті звернення до правоохоронних органів з проханням покарати самогонників не допомогли, боротьба з ними тепер проводиться вкрай простим способом — спиртне просто конфісковують і виливають на очах у продавців і покупців. Спеціальна група спецінспекторів швидкого реагування, щоденно виливає близько сотні пляшок цієї отрути.

Тож, боротьба зі злісними самогонниками триває!