весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 12 лютого 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/2/12/troye_kirovogradskih_shkoljariv_navchatimutsja.htm
Троє кіровоградських школярів навчатимуться в Англії! Вчора оголошено переможців конкурсу на стипендію Ради директорів приватних шкіл Великобританії. Ними стали троє кіровоградських школярів, які не лише вільно володіють англійською мовою, а й є цікавими особистостями. Діти протягом року навчатимуться у Англії. При чому школу, у якій здобуватимуть знання, оберуть самі, - повідомляє канал "Кіровоград".

Конкурс на стипендію Ради директорів приватних шкіл Великобританії – це логічне продовження стипендії імені Ельворті, яка кілька років тому втратила свою чинність. Він покликаний дати можливість українським дітям здобути якісну європейську освіту, поглибити знання з англійської мови, навчити нестандартно мислити. У цьому році за путівку на закордонне навчання боролись понад 150 учнів з усієї області. Усі написали творче завдання, за результатами якого журі з Великобританії відібрало лише дванадцять найкращих робіт. А вже переможці письмового етапу пройшли усну співбесіду.

Усний відбір для всіх областей України іноземці проводять у Києві. Але у гостинний Кіровоград вони вже традиційно приїздять самі. Але критерії вимогливості від того, - говорить голова Журі Патрік Тобін, - не слабшають. Він задоволений високим рівнем знань учасників.

Переможцями конкурсу журі обрало трьох кіровоградських школярів. Результати для них стали несподіванкою, хоча глибоко у душі на перемогу сподівалися. Дівчата вже уявляють Лондон, прогулянки затишними вуличками, свої кімнати і навчальний процес. У передчутті відкриття нового світу і Костянтин.

Організатори конкурсу порадили іншим учасникам не засмучуватись, адже свої сили вони можуть спробувати наступного року. Адже до двох цьогорічних переможців успіх прийшов із другої спроби.