весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 12 лютого 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/2/12/sesija_kirovogradskoyi_miskradi.htm
Сесія Кіровоградської міськради не відбулась через БЮТ! Як сайт «весь Кіровоград» повідомляв раніше на сьогодні, 12 лютого, було перенесено продовження чергового засідання сесії Кіровоградської міської ради. За даними реєстрації на це засідання зібралося 36 депутатів, при необхідних для проведення тридцяти дев'яти. Проігнорували засідання представники фракції БЮТ та фракції СПУ. Про те, в супереч вказівці керівника фракції БЮТ Івана Марковського на сесію зареєструвалося близько 10 бютівців, що, очевидно, не згодні з позицією голови фракції.

За словами деяких депутатів, не зважаючи на позицію керівництва БЮТ та СПУ сесія не відбулася сьогодні лише тому, що декілька депутатів були у відрядженнях або відсутні з поважних причин. Про те у вівторок, (а саме на цей день, 17 лютого, перенесено призначено наступне засідання) сесія обов'язково відбудеться не зважаючи на її ігнорування деякими фракціями.

В коментарі сайту "весь Кіровоград" міський голова Пузаков висловив жаль і не розуміння з приводу такої позиції БЮТ та СПУ, адже першим питанням порідку денного він планував поставити питання протесту прокурора на рішення виконкому про підвищення тарифу на проїзд в маршрутках.