весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 12 лютого 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/2/12/pidozryuvanii_pogrozhuvav_svoyim_zhertvam.htm
Підозрюваний погрожував своїм жертвам сокирою! Співробітниками міліції за підозрою у скоєнні розбійних нападів затримано 26-річного жителя Кіровограда. Непрацюючий раніше судимий молодик погрожував своїм жертвам сокирою та ножем.

Не зважаючи на молодий вік, зловмисник вже мав судимість за пограбування. У якості покарання за скоєні злочини його було засуджено до 4 років позбавлення волі з 2-річним іспитовим терміном.

За цей час особа повинна була влаштуватися на роботу та виправитись в очах суспільства, натомість все сталось зовсім навпаки... Дуже скоро зловмисник відчув потребу в грошах і заробити їх вирішив так само як і в попередній раз. Прихопивши з дому сокиру, він «відвідав» два приватних магазини в одному з мікрорайонів міста Кіровограда.

Побачивши чоловіка з сокирою в руках та почувши його вимоги, продавці торгівельних закладів сумніватися в намірах нападника не стали, і без розмов віддали наявні у касі гроші. Через кілька днів зловмисник, погрожуючи ножем, відібрав мобільні телефони та дрібні гроші у двох перехожих...

За повідомленням прес-служби ВГЗ УМВС, в даний час затриманий більш докладніше «розповідає» про свої пригоди слідчим. За даним фактом порушено криміналу справу.