весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 12 лютого 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/2/12/cholovik_zamerz_pid_gurtozhitkom.htm
Чоловік замерз під гуртожитком, звідки його виселили! В останньому номері газети «Справедливість» вийшла стаття під назвою "Смерть біля власного будинку", в якій розповідається про сумні події, які трапились в Кіровограді перед самим Новим роком. Чоловік замерз під стінами гуртожитку, звідки його виселила адміністрація заводу, яка є власником житла. Справдилися найгірші передбачення. Загинула людина. Фаталізм тут ні до чого. Цього можна було запобігти ще півтора року тому.

Газета «Справедливість» била у дзвони громадської совісті з приводу брутального виселення мешканців гуртожитку Кіровоградського ремонтно-механічного заводу імені Таратути дирекцією підприємства вже не раз.

Завод здавна мав гуртожиток на вулиці Радянській, 14. Кажемо в минулому часі тому, що тепер у запущеному будинку заварені металом вікна й двері, і ніхто в ньому, крім пацюків, не живе. Колишні мешканці під впливом обставин, не залежних від них, розлетілися в різні боки: хто в гуртожиток рідного заводу в іншому місці – на вулиці Комарова, 12, хто в найману квартиру, а хто відлетів і навіки. Маємо на увазі Володимира Трифонова, котрого за кілька днів до Нового року було знайдено замерзлим на задвірках поблизу колишнього його житла.

Про ці сумні та трагічні події детальніше можна прочитати тут