весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 11 лютого 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/2/11/silna_ukrayina2009_konkurs_socialnoyi.htm
Сильна Україна-2009: конкурс соціальної реклами! Сьогодні у приміщенні Кіровоградського прес-клубу реформ було проведено прес-конференцію у рамках презентації конкурсу соціальної реклами «Сильна Україна-2009».

Як розповів начальниу обласного управління сім'ї та молоді Сергій Пастернак, ідея проведення конкурсу належить київському поету Євгену Юхниці, а організатором заходу стала Всеукраїнська професійна бухгалтерська газета «Все про бухгалтерський облік». Втім, конкурс проходить і за підтримки Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту та Міністерства освіти і науки України та відповідних управлінь обласної державної адміністрації.

Регіональний представник газети «Все про бухгалтерський облік» журналіст Еліна Мороко розповіла, що конкурс проводиться у наступних номінаціях:
1. Соціальний плакат. Може бути виконаний у будь-яких графічних та фототехніках, а також за допомогою цифрових технологій.
2. Аудіо (відео) ролик. Може бути представлений в завершеному вигляді у будь-якому відео - чи аудіо форматі (за бажанням автора).
3. Відеокліп. Може бути представлений в завершеному вигляді у будь-якому відео- форматі (за бажанням автора).
4. Комп'ютерна презентація у форматі Power Point.
Має бути представлена у завершеному вигляді.
5. Фотографія на соціальну тематику.
6. PR-матеріал (публікація, стаття, нарис) — у текстовому вигляді.
Детальні умови конкурсу дивіться на сайті www.vobu.com.ua

Мета конкурсу, за словами головного спеціаліста управління сім'ї та молоді Ірини Глобенко, це активізація творчої молоді, пошук молодих талантів та сприяння їх самореалізації, творчому зросту. Формування у населення образу України як сильної країни з великим потенціалом та можливостями.

Детальніше про конкурс читайте тут!